Termodiagnostyka Weronika Zborowska

Termodiagnostyka to firma, która zajmuje się między innymi sporządzaniem świadectwa charakterystyki energetycznej. Świadectwo energetyczne sporządza się w celu odbioru technicznego budynku, jego sprzedaży, ale również w celu uzyskania dofinansowania. Warto dodać, że w ofercie opisywanej firmy można znaleźć również badania termowizyjne czy też audyty energetyczne.

Oferowane usługi/produkty:
Świadectwa charakterystyki energetycznej, Projektowana charakterystyka energetyczna, Audyty energetyczne (termomodernizacyjne i remontowe), Badania termowizyjne (także z drona), Termowizja fotowoltaiki, Obliczanie bilansu energetycznego (cieplnego), Obliczania współczynników korygujących położenie lokalu w bryle budynku (LAF/Rm)

Słowa kluczowe: projektowana charakterystyka energetyczna świadectwo charakterystyki energetycznej charakterystyka energetyczna audyt energetyczny

Dane firmy

Adres

ul. Mikołaja Kopernika 5/4
58-573 Piechowice

Województwo

Dolnośląskie

NIP

988-029-11-57

REGON

520284851

Telefon

720 753 729

E-mail

[email protected]

Strona WWW

https://termodiagnostyka.com

Aktualności


2022-05-11 15:06:49

Właścicielem sklepu EBMiA jest firma Akcesoria CNC. Przedsiębiorstwo powstało w 2005 roku w Augustowie i od samego początku jego właściciel stawiał na najwyższą jakość oferowanych przez siebie produktów.

 

W skład asortymentu, ja...

Więcej